ARCHIWUM. ODWOŁANY! Szczecin. Koncerty. 25.11.2012. My Riot

19/11/2012 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, Słowianin, My Riot

Koncert: My Riot
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 25 listopada 2012 (niedziela), start godz. 19:00
ODWOŁANY
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)

My Riot łączy doświadczenie muzyczne i sceniczne profesjonalnych muzyków z energią i młodością debiutantów biorących udział w projekcie.

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…


My Riot to nowy zespół, znanego ze Sweet Noise, Piotra Glacy Mohameda. Po bardzo dobrze przyjętej debiutanckiej płycie pt.”sweet_noise”, zespół jest ciągle obecny na koncertowej mapie Polski.

Skompletowany przez Glacę i Jarka Chilka Chilkiewicza zespół jest już przygotowany do grania na żywo. Połączenie break beatu, elektroniki, dub steppu, hip hopu z hard rockiem, muzyką alternatywną i punkiem plus pełne pasji teksty i charakter Glacy zapewnią wyjątkową ucztę dla uszu.

Koncerty Sweet Noise pod kierownictwem Glacy stały zawsze na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym. Sweet Noise jest laureatem Złotego Bączka 2003 przyznawanego przez publiczność Przystanku Woodstock gdzie zespół występował trzy razy pod rząd ze względu na olbrzymie zainteresowanie fanów. To właśnie koncerty stały się dla Sweet Noise i Glacy przepustką do mainstreamu polskiego rynku muzycznego kiedy to w latach 1994-1995 zespół wygrał wszystkie ówczesne festiwale rockowe w kraju.

W roku 2012 My Riot zamyka swoim show Przystanek Woodstock. To samo w sobie stanowi swoistą rekomendację o jakości i wyjątkowości koncertów My Riot.

Glaca jest szanowanym artystą zarówno w kraju jak i zagranicą. Warto wspomnieć, że rok temu nagrał projekt z Justinem Chancellorem, muzykiem jednego z głównych zespołów rockowych świata, grupy Tool. W Polsce nagrywali wspólnie z Piotrem m.in. Edyta Górniak, Peja, Anna Maria Jopek, Zbyszek Krzywański z Republiki, Natalia Kukulska czy Nergal i Orion z grupy Behemoth.

Koncert: My Riot
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 25 listopada 2012 (niedziela), start godz. 19:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)