ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 26.05.2015. Silver Jazz @ Klub Muzyczny Browar Polski

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 26.05.2015. Silver Jazz @ Klub Muzyczny Browar Polski

20/05/2015 0 przez Imprezy w Szczecinie

Mirosław Tomaszewski i Piotr Okrzyński czyli Silver Jazz, który wystąpi z koncertem w klubie Browar Polski w ramach jazzowych wtorków…

Szczecin, koncert, koncerty w Szczecinie, worek jazzowy, kierunek Szczecin, wstęp wolny, Klub Muzyczny Browar Polski, Mirosław Tomaszewski, Piotr OkrzyńskiKoncert: Silver Jazz
Jazzowe Wtorki
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 26 maja 2015 (wtorek), start godz. 20:00
Bilety: wstęp wolny

Sliver Jazz to eksperymentalny skład grający muzykę jazzową i bluesową, ale również południowo-amerykańską.

W skład zespołu wchodzą: Mirosław Tomaszewski gitara akustyczna i elektryczna oraz wokal mający za sobą wieloletnie koncertowanie za granicą oraz współpracę z „Justbigband” grającym jazz, jest znany z współpracy z Friday Blues Bandem.

Drugim muzykiem grającym w Silver Jazz jest Piotr Okrzyński – saksofonista, klarnecista, bandleader, szczecinianin, dobrze czujący się w konwencji muzyki pop jak i jazzu.

Grał w kilkunastu krajach Europy zach., wsch. oraz w Azji, a także w większości klubów Szczecina. Od kilku lat zapraszany jest na imprezy klubowe, gdzie grywa z DJ’ami i wokalistami (m.in. Nick Sincler czy Adam Joseph – USA). Aktualnie jest liderem sekstetu Solid Blue, który wykonuje mainstreamowy jazz akustyczny.