ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. Spektakle. 09.04.2016. Musical: Król Swingu @ Azoty Arena

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. Spektakle. 09.04.2016. Musical: Król Swingu @ Azoty Arena

06/04/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

po raz pierwszy na jednej scenie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach…

09.04.2016 musical król swingu - Maciej Stuhr i Kuba BadachKoncert/spektakl: Musical: Król Swingu
Gdzie: Azoty Arena. ul. Szafera 3/5/7. 71-245 Szczecin
Kiedy: 9 kwietnia 2016 (sobota), start godz. 19:00
Bilety: 60-180 zł
do nabycia na bilety.fm

Plejada gwiazd, zachwycająca muzyka w wykonaniu orkiestry, choreografia nawiązująca do lat pięćdziesiątych XX wieku, ogromna dawka humoru oraz historia, która zachwyci wszystkich – zapraszamy na musical KRÓL SWINGU oparty o fabułę filmu „EXCENTRYCY”.

Po raz pierwszy na scenie wystąpią wspólnie Maciej Stuhr oraz Kuba Badach.

W swingowych przebojach Glenna Millera, Duke’a Ellingtona czy Cole’a Portera usłyszymy również Sonię Bohosiewicz i Natalię Rybicką.

Muzyka w spektaklu „KRÓL SWINGU” nie jest tłem, lecz pełnoprawnym bohaterem. W tworzeniu warstwy muzycznej brał udział Wojciech Karolak, a orkiestrę poprowadzi wybitny jazzman Wiesław Pieregorólka.

Półtoragodzinny spektakl będzie naszpikowany przebojami. Na żywo usłyszymy między innymi: „I’m Getting Sentimental” , „On the Sunny Side of the Street”, „Chattanooga Choo Choo” czy „I’ve Got You Under My Skin”.

Ten musical to świetna propozycja dla miłośników dobrej muzyki oraz teatru, granej i śpiewanej przez jednych z najwybitniejszych Artystów w naszym kraju, ale to również świetny pomysł dla całej rodziny, aby zagłębić się w magię minionej epoki i dużą dawkę pozytywnego humoru.

:: materiał video powiązany z koncertem/spektaklem

https://youtu.be/15-AKPOV1GY