ARCHIWUM. Szczecin. Promocje. 16-31.05.2011. Zabiegi kosmetyczne w wyjątkowych cenach. Pokaż się na plaży… z dobrej strony. Elite Studio

12/05/2011 0 przez kierunek Szczecin

[singlepic id=141 w=220 h=140 float=left]W okresie 16-31.05.2011 w szczecińskim Elite Studio zapraszamy na promocję trzech wyjątkowych zabiegów w wyjątkowych cenach. Hasłem przewodnim promocji jest „POKAŻ SIĘ NA PLAŻY z dobrej strony…”
Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie:

:: szczegóły promocji w rozwinięciu ::

[singlepic id=430 w=240 h=320 mode=web20 float=left]:: 1 ::
Pakiet SPA o wartości 145 zł za który zapłacisz jedyne 70zł.
Jest to pakiet który składa się z manicure wraz z peelingiem, maską i malowaniem paznokci na dowolny kolor, do tego pedicure (frezarka) również z peelingiem i maską oraz malowaniem paznokci na dowolny kolor.
Aby dopełnić całości dołączamy komplet henny.
:: 2 ::
ZABIEG NA CIAŁO o wartości 180 zł który zapłacisz jedyne 70zl.
W myśl zasady dla każdego cos dobrego proponujemy wybór zabiegu na ciało spośród trzech możliwych:
>> Pierwszy to Arbuzowy zabieg nawilżający i redukujący cellulit.
Zabieg ten intensywnie i długotrwale nawilża skórę, redukuje objawy cellulitu oraz poprawia krążenie krwi. Dotlenia komórki, wzmacnia skórę i uzupełnia minerały. Widocznie ujędrnia i uelastycznia skórę.
>> Drugim zabiegiem jest Czekoladowy zabieg wyszczuplająco-regenerujący. Zabieg wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady. Intensywnie wygładza i ujędrnia skórę, redukuje objawy cellulitu i rewitalizuje zmęczoną skórę. Otula ciało wyjątkowo przyjemnym dla zmysłów połączeniem nuty zapachowej czekolady i pomarańczy.
>> Trzecim zabiegiem do wyboru jest Czerwone wino – zabieg ujędrniająco-antycellulitowy. Ochrona skóry przed zbyt wczesnym starzeniem się i agresją zanieczyszczonego środowiska. Widocznie poprawia napięcia skóry i eliminuje toksyny (detoks). Dotlenia, poprawia metabolizm oraz mikrocyrkulację. Redukuje tkankę tłuszczową i cellulit.
Każdy z zabiegów trwa 2h i składa się z peelingu całego ciała, maski oraz masażu.
[singlepic id=136 w=200 h=140 mode=web20 float=left]:: 3 ::
Ostatnią propozycją, którą mamy dla dbających o własną sylwetkę jest Pakiet czterech zabiegów Thalgoshaper o wartości 440zł za który zapłacisz jedyne 170zł.
Talgoshaper jest urządzeniem wykonującym masaż pod ciśnieniem. Masaż odbywa się za pomocą głowicy z rolkami zasysającymi fałdy skóry.
Zabieg ten rozbija stwardniałą tkankę tłuszczowa i zmniejsza jej warstwę w okolicach opornych na działanie gimnastyki i diety. Wyraźnie wysmukla sylwetkę. Zwiększa produkcję kolagenu i elastyny dzięki czemu skóra staje się napięta i elastyczna.
Na zakończenie zabiegu wmasowujemy odpowiednio dobrany preparat.

Z promocji może skorzystać każdy. Promocja trwa od 16 maja do końca miesiąca.
Z uwagi na duże zainteresowanie konieczna jest rezerwacja, której można dokonać telefonicznie, dzwoniąc na numer 512 966 999.

Elite Studio zaprasza

Promocja przygotowana w oparciu o informację szczecińskiej firmy ELITE Studio