ARCHIWUM. Szczecin. Targi. Wydarzenia. 12-13.03.2016. Home Arena. Targi nieruchomości i wyposażenia wnętrz @ Azoty Arena

ARCHIWUM. Szczecin. Targi. Wydarzenia. 12-13.03.2016. Home Arena. Targi nieruchomości i wyposażenia wnętrz @ Azoty Arena

06/03/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecińskie Targi nieruchomości i wyposażenia wnętrz – największe takie wydarzenie w województwie zachodniopomorskim…

12-13.03.2016 Home Arena. Szczecin targi nieruchomości i wyposażenia wnętrzWydarzenie: Home Arena. Targi nieruchomości i wyposażenia wnętrz
Gdzie: Azoty Arena. ul. Szafera 3/5/7. 71-245 Szczecin
Kiedy: 12-13 lutego 2016 (sobota-niedziela), godz. 10:00-17:00
Bilety: dla odwiedzających wstęp bezpłatny

Targi nieruchomości i wyposażenia wnętrz Home Arena odbędą się w dniach 12-13 marca 2016 w godz. 10-17. Wstęp na halę i parking będą bezpłatne.
Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz to największe wydarzenie branży nieruchomości w województwie zachodniopomorskim.

Targi są dobrym sposobem na korzystne znalezienie mieszkania, domu lub działki. W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, sprawdzić zdolność kredytową, zapoznać się ze szczegółami procesu kredytowego oraz podpisać umowę rezerwacyjną.

W dniach 12-13 marca 2016 odbędzie się 27. już edycja Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz. W Azoty Arenie zaprezentują się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe oraz szeroko pojęta branża wyposażenia wnętrz.

Promocje targowe

Zakup mieszkania wiąże się z dużym wydatkiem. Dlatego właśnie, Targom Nieruchomości towarzyszy akcja gorących ofert HOT DEALS.

Na zwiedzających czekają promocje i rabaty targowe przygotowane przez wystawców, dzięki którym możliwe jest zaoszczędzenie nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Z ofert promocyjnych będzie można skorzystać jedynie w czasie trwania Targów.

Giełda Ofert

Dla wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań i domów z rynku wtórnego, przygotowana będzie Giełda Ofert, czyli specjalnie wydzielona strefa targowa, umożliwiająca zapoznanie się z bieżącą ofertą nieruchomości rynku wtórnego.

Dodatkowo, każda osoba indywidualna, korzystając z formularza zgłoszeniowego, będzie mogła bezpłatnie dodać ogłoszenie kupna, sprzedaży lub zamiany nieruchomości, które będzie dostępne na tablicy ogłoszeń podczas obu dni trwania Targów.

Porady ekspertów i specjalistów

Wiosenna edycja targów to również atrakcyjny program, podczas którego zwiedzający będą mogli zasięgnąć porad specjalistów: prawników, architektów krajobrazu, doradców finansowych czy notariuszy.

Kącik Zabaw dla najmłodszych i kawiarnia

Na najmłodszych zwiedzających czekał będzie specjalny kącik zabaw z opieką, a dla ich rodziców elegancka kawiarenka targowa, gdzie przy kawie, będą mogli spokojnie porozmawiać
i miło spędzić czas.