ARCHIWUM. Szczecin. Targi. Wydarzenia. 15-16.10.2016. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz Wszystko dla Domu @ MTS

ARCHIWUM. Szczecin. Targi. Wydarzenia. 15-16.10.2016. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz Wszystko dla Domu @ MTS

13/10/2016 0 przez Imprezy w Szczecinie

Targi Wszystko dla Domu, czyli spotkania branży wnętrzarskiej w Szczecinie…

Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz Wszystko dla Domu 2016Wydarzenie: Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz Wszystko dla Domu
GDZIE: Międzynarodowe Targi Szczecińskie [MTS]. Ul Struga 6-8. 70-777 Szczecin [zobacz w google street view]
KIEDY: 15-16 października 2016 (sobota-niedziela)
BILETY: wstęp wolny

Aktualna oferta wyposażenia i wykończenia wnętrz znajdzie się na targach w Szczecinie w weekend (15-16 października 2016).

Po raz 25. przedsiębiorcy z branży będą mieli okazję spotkać się z klientami z województwa zachodniopomorskiego i zapoznać ich z najnowszymi trendami, wzornictwem i inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

Nieprzypadkowi odwiedzający, konkretne rozmowy biznesowe, ponad 8000 osób zainteresowanych wykończeniem i wyposażeniem wnętrz – tak w kilku słowach można określić atmosferę panującą na szczecińskich targach WSZYSTKO DLA DOMU.

Na odwiedzających czeka oferta mebli do salonu, sypialni, kuchni, systemów grzewczych, kominków, sprzętu agd, artykułów stolarskich i dekoracyjnych.

Co poza tym w programie?

Strefa Designera

To przestrzeń dla młodych projektantów oraz studentów i absolwentów artystycznych kierunków studiów, którzy swą kreatywnością, innowacyjnością i nieustannym śledzeniem trendów na rynku uatrakcyjnią każdy projekt. Zaprezentowane zostaną nowatorskie meble, akcesoria, dekoracje oraz autorskie koncepcje aranżacji wnętrz. Odwiedzający będą mogli także skorzystać z porad architektów lub gotowych projektów dostępnych na targach.

Strefa warsztatów

Targi WSZYSTKO DLA DOMU to okazja do zdobycia nowych umiejętności! W tym roku otwieramy Strefę Warsztatów, w której uczestnicy nauczą się renowacji i postarzania mebli, szycia elementów wyposażenia wnętrz oraz technik rzeźbiarskich. Wśród warsztatów są m.in. cieszące się dużą popularnością warsztaty z renowacji mebli, prowadzone przez Pawła Machometa – autora bloga Rzuć Pan Okiem. Podczas warsztatów fani designu, DIY i majsterkowania uczą się jak naprawić i nadać starym meblom zupełnie nowy wygląd. Poza tym – nauka szycia na maszynie oraz wykonywania gipsowych elementów dekoracyjnych.

Konkurs Wyróżniony Wyrób

Dla firm z branży targi to nie tylko doskonała okazja do prezentacji oferty oraz nawiązania nowych kontaktów. To także szansa na medal! Wszystkie produkty, które pojawią się na targach biorą udział w konkursie Wyróżniony Wyrób, podczas którego poddawane są ocenie ekspertów – praktyków i przedstawicieli środowiska akademickiego. Produkt lub usługa, które według komisji spełnia najwyższe standardy jakości, a także ma znamiona innowacyjności wyjedzie z targów z medalem

25. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz
WSZYSTKO DLA DOMU
15-16 października 2016 r.
hala MTS, ul. Struga 6, 70-777 Szczecin

wstęp na targi jest bezpłatny

sobota, 15 października – 10:00-18:00
niedziela, 16 października – 10:00-17:00

Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz Wszystko dla Domu 2016