ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 04.10.2014. Miasteczko Rowerowe @ Jasne Błonia

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 04.10.2014. Miasteczko Rowerowe @ Jasne Błonia

28/09/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, na rower, rowerowy Szczecin, trasy rowerowe w Szczecinie, wyprawy rowerowe, wydarzenia rowerowe, piknik rowerowy, rowerowe podróże, miasteczko rowerowe, w Szczecinie

Szczecin, na rower, rowerowy Szczecin, trasy rowerowe w Szczecinie, wyprawy rowerowe, wydarzenia rowerowe, rowerowe podróże, miasteczko rowerowe, w SzczecinieWydarzenie: Miasteczko Rowerowe
Gdzie: Jasne Błonia. Szczecin
Kiedy: 4 października 2014 (sobota), godz. 10:00-14:00
Bilety: wstęp wolny

W najbliższą sobotę (04.10.2014) na Jasnych Błoniach powstanie Miasteczko Rowerowe.

Po czterech wspólnych wycieczkach w ramach projektu Rowerowe podróże małe i Duże [szczegóły] organizator zaprasza wszystkich cyklistów na rowerowy piknik, dostępny dla wszystkich bez zapisów!

Podczas Pikniku Rowerowego w rowerowym miasteczku na Jasnych Błoniach będzie można oznakować rower, wziąć udział w konkursach, przejechać się rowerem elektrycznym czy posłuchać dobrej muzyki.

Wszystko w ramach festynu „Rowerowe miasteczko – Jasne Błonia ”.

Impreza odbędzie się na Jasnych Błoniach na parkingu przy ulicy Piotra Skargi. Współorganizatorem jest Wydział Ruchu Drogowego

W programie imprezy jest szereg atrakcji m.in.: możliwość zdobycia przez dzieci mini karty rowerowej na macie Miasteczka Ruchu Drogowego, policyjne grawerowanie rowerów i możliwość wyrobienia rowerowego dowodu rejestracyjnego, serwisy rowerowe, rowerowe konkursy zręcznościowe i edukacyjne z nagrodami dla dzieci i dorosłych.

Ponadto pokazy ratownictwa medycznego, możliwość przejażdżki tandemem w ramach promocji projektu „Niewidomi na tandemach”.

Stoiska policji, ratowników medycznych, stowarzyszeń rowerowych i żywa maskotka „Gryfuś”.

Przygotujcie się również na smaczny poczęstunek, mile spędzony czas w gronie miłośników aktywnego stylu życia i rowerów i wiele innych niespodzianek.