ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 09.02.2017. Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską @ Stara Rzeźnia

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 09.02.2017. Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską @ Stara Rzeźnia

05/02/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską…

Szczecin, spotkanie autorskie z Sylwią TrojanowskąWydarzenie: Spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską
Gdzie: Stara Rzeźnia. Ul. Wendy 14. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 9 lutego 2017 (czwartek), start godz. 17:00
Bilety: wstęp wolny

Spotkanie autorskie oraz dyskusja o dobrej literaturze.

Gościem spotkania będzie Sylwia Trojanowska.

Dlaczego warto sięgać po książki tych dwojga autorów ? Skąd autorzy czerpią inspirację do swoich powieści ? Do kogo skierowane są ich powieści ?

„Blisko chmur” Sylwii Trojanowskiej to kontynuacja bestsellerowej „Szkoły latania”, niesamowitej powieści o miłości, przyjaźni i podejmowaniu wyzwań przez młodą dziewczynę, Kaśkę. Po rozstaniu z Maksem, Kaśka próbuje poukładać swoje życie od nowa, choć zdaje sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Uczucie, które sprawiło, że stała się pewniejsza siebie i szczęśliwsza, bardzo skomplikowało jej życie. Przyjaciółka, rodzina i grupa wsparcia pomagają jej przejść przez najtrudniejsze momenty, a Kaśka dzięki nim zaczyna budować nową przyszłość i pokonuje trudności. Czy uda jej się kontynuować odchudzanie i utrzymać nowy, lepszy styl życia?

Najnowsza książka Sylwii Trojanowskiej to dobra pozycja wśród literatury kobiecej nie tylko ze względu na swoją niebanalność i opis prawdopodobnych wydarzeń, co powoduje, że czytelnikom łatwo jest identyfikować się z główną bohaterką. To również książka, która z powodzeniem mogłaby być poradnikiem dla młodych dziewczyn, jak pokonywać trudności związane z wchodzeniem w dorosłość.