ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 10.02.2017. Spotkanie autorskie z Michałem Rembasem @ Stara Rzeźnia

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 10.02.2017. Spotkanie autorskie z Michałem Rembasem @ Stara Rzeźnia

06/02/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

spotkanie autorskie z Michałem Rembasem…

książka Podziemny Szczecin część 1Wydarzenie: Spotkanie autorskie z Michałem Rembasem
Gdzie: Stara Rzeźnia. Ul. Wendy 14. 70-655 Szczecin [zobacz na mapie]
Kiedy: 10 lutego 2017 (piątek), start godz. 18:00
Bilety: wstęp wolny

Promocja najnowszej książki o tajemniczych labiryntach pod naszym miastem – „Podziemny Szczecin”.

Jakie są legendy o szczecińskich katakumbach, jaka jest prawda? To pierwsza pozycja z serii planowanych książek o tajemnicach podziemnego Szczecina. Bez fantazjowania i domysłów. Dużo zdjęć, faktów i modeli podziemi w 3D. Wszystko na niemal 200 stronach. Autorów tym razem jest troje: Andrzej Kraśnicki jr, Michał Rembas i Izabela Rosa.

krótko o autorach.

Andrzej Kraśnicki jr. Dziennikarz „Gazety Wyborczej”. Autor książek: „Moje miasto Szczecin”, „Szczecin w szczególe”, „Tajemnice Szczecina”, współautor „Szczecin, Międzyodrze, jez. Dąbie – miejski przewodnik kajakowy”.

Szczecińskie podziemia penetruje od 1992 roku.

Michał Rembas. Dziennikarz-podróżnik, historyk i przewodnik. Pasjonat historii Szczecina i Pomorza, starych cmentarzy, architektury i dziejów wojskowości.

 

Współpracował m.in. z „National Geographic” i „Gazetą Wyborczą”. Autor książek: „Zachodniopomorskie tajemnice”. „Cuda na fasadach”. Pomysłodawca i współautor książki „Bitwa o Szczecin”.

Izabela Rosa. Architekt, inżynier, projektant, technolog. Związana z przemysłem stoczniowym. Interesuje się projektowaniem jednostek pływających oraz wszelkich konstrukcji stalowych.

Uwielbia podróże, niekonwencjonalnych ludzi oraz dobre jedzenie. Jej motto życiowe to „carpe diem”, a znajomi mówią, że jej doba trwa 48 godzin.

książka Podziemny Szczecin część 1