ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 11.06.2017. Szczeciński Bazar Rozmaitości vol. 2 @ OFF Marina

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 11.06.2017. Szczeciński Bazar Rozmaitości vol. 2 @ OFF Marina

10/06/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

pierwszy Szczeciński Bazar Rozmaitości…

11.06.2017 Szczeciński Bazar RozmaitościWydarzenie: Szczeciński Bazar Rozmaitości
Gdzie: OFF Marina. Ul. Chmielewskiego 18. 70-028 Szczecin
Kiedy: 11 czerwca 2017 (niedziela), godz. 10:00-18:00
Bilety: wstęp wolny

W niedzielę (11 czerwca 2017) w godz. 10-18 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 odbędzie się drugi Szczeciński Bazar Rozmaitości.

Jest to świeża inicjatywa łącząca w jednym miejscu następujące wydarzenia:

  • EKOBAZAR
  • JARMARK Z RĘKODZIEŁEM
  • PCHLI TARG
  • JADŁODZIELNIA
  • BOOKCROSSING
  • FOOD TRUCKI

Na Szczecińskim Bazarze Rozmaitości będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami czy piwami oraz inną żywnością sezonową.

Szczeciński Bazar Rozmaitości to zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), grzyby, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa, ryby i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, słodkie wypieki, pyszne desery i wiele, wiele innych.

Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki z gramofonu. Kiedy już nasycicie się w strefie gastro, będziecie mogli kontynuować swoją wizytę buszując po stanowiskach z rękodziełem, designerskimi przedmiotami i pamiątkami, książkami oraz tym, co przygotują dla Was wspaniali wystawcy.

Jako dopełnienie Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości – pchli targ, a zatem przygotujcie się na prawdziwy urodzaj książek, winyli, filmów dvd, starych gazet, ozdób, naczyń oraz wszystkiego, co nie przyszło organizatorom do głowy w momencie pisania tego tekstu. 🙂

Na miejscu znajdziecie też stanowisko-jadłodzielnię, gdzie będzie można podzielić się z potrzebującymi tym, co się kupiło/przyniosło ze sobą.

Szczeciński Bazar Rozmaitości to także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć.

11.06.2017 Szczeciński Bazar Rozmaitości