ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 14.05.2011. OCELOT. Widowisko Shaman

06/05/2011 0 przez kierunek Szczecin

Wydarzenie: Widowisko Shaman w wykonaniu zespołu akrobatyczno-tanecznego Ocelot
Gdzie: Szczeciński Dom Sportu. Wąska 16. Szczecin
Kiedy: 14 maj 2011 (sobota), start godz. 16:00 i 19:00 (dwa występy)

Bilety: 35zł (przedsprzedaż), 45zł (w dniu występu)

UWAGA: Z powodu niskiego zainteresowania widowiskiem,  odbędzie się tylko jeden spektakl – o godzinie 19:00. Bilety z godziny 16:00 zachowują ważność na godzinę 19:00. Można je również zwrócić w miejscu zakupu z dołączonym paragonem fiskalnym. /organizator/

Przedsprzedaż prowadzona w DK Słowianin, CIKiT Zamek. W dniu imprezy bilety do nabycia w Szczecińskim Domu Sportu.
W sobotę 14 maja 2011 w hali SDS wystąpi Ocelot jeden z najlepszych zespołów akrobatyczno-teatralnych w Europie. Zaprezentują widowisko Shaman.
Zapierające dech w piersiach popisy akrobatyczne, powietrzne ewolucje, rytm i taniec życia. Etiudy pantomimiczne angażujące publiczność. 100 minut podróży po krainie legend i pradawnych mitów z artystami o niezwykłych umiejętnościach.

Epicka opowieść o zmaganiach człowieka z przeznaczeniem i przeciwstawieniu się woli bogów, inspirowana baśniami i legendami z odległych wysp mórz południowych.
Historia o potędze miłości i kiełkującej wśród zła nadziei. Zaskakujące, przeczące grawitacji prezentacje artystyczne, starożytne inspiracje i magiczny klimat. Energia, humor, pasja, niepowtarzalny spektakl, wyjątkowy show.

Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury Słowianin