ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 22.04.2017. Spotkanie autorskie KOMBI – „Słodkiego miłego życia” @ Książnica Pomorska

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 22.04.2017. Spotkanie autorskie KOMBI – „Słodkiego miłego życia” @ Książnica Pomorska

20/04/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

spotkanie z liderem zespołu KOMBI, Sławomirem Łosowskim…

22.04.2017 KOMBI słodkiego miłego życia spotkanieWydarzenie: Spotkanie autorskie z liderem zespołu KOMBI
GDZIE: Książnica Pomorska. ul. Podgórna 15/16. 70-205 Szczecin
Sala Pod Piramidą
KIEDY: 22 kwietnia 2017 (sobota), start godz. 15:00
Bilety: wstęp wolny

W sobotę (22 kwietnia 2017) odbędzie się spotkanie autorskie ze Sławomirem Łosowskim, liderem zespołu KOMBI oraz menadżerem zespołu Wojciechem Korzeniewskim, którzy zaprezentują książkę „Kombi. Słodkiego miłego życia. Prawdziwa historia”.

Sławomir Łosowski– muzyk i rysownik, założyciel, lider, kompozytor i klawiszowiec zespołu KOMBI – przedstawia w rozmowie z Wojciechem Korzeniewskim, wieloletnim menedżerem KOMBI, historię zespołu.

Historię ciekawą i zaskakującą, zwłaszcza wobec powielanych przez media nieprawdziwych informacji na temat KOMBI. Łosowski opowiada o założeniu KOMBI i o kolejnych jego składach. Mówi o swoich kultowych klawiszach, wielkich przebojach: Słodkiego miłego życia czy Kochać cię za późno, realiach tras koncertowych na Wschodzie i Zachodzie, a także między innymi o… niebezpiecznych przygodach w Casablance i ogoleniu głowy na zero, nocach na lotnisku w Taszkiencie i karaluchach w zupie.

Historia zespołu przeplata się w opowieści lidera z dramatem w jego życiu rodzinnym. A kończy informacją o „Nowym Albumie”, wydaniem którego zespół mocno wkroczył w jubileuszowy rok 40-lecia KOMBI.

Spotkaniu towarzyszy wystawa prac rysunkowych autorstwa Sławomira Łosowskiego (prezentowana do 30 kwietnia 2017 – hol przy Sali pod Piramidą)

22.04.2017 KOMBI słodkiego miłego życia spotkanie