ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 23-24.03.2019. Wielka Szama na Arenie – Festiwal Smaków Food Trucków @ Arena Szczecin

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 23-24.03.2019. Wielka Szama na Arenie – Festiwal Smaków Food Trucków @ Arena Szczecin

19/03/2019 0 przez Imprezy w Szczecinie

Wielka Szama w zachodniopomorskim, czyli największy zlot food trucków w regionie…

Wydarzenie: Wielka Szama na Arenie – Festiwal Smaków Food Trucków
Gdzie: Arena Szczecin. ul. Szafera 3/5/7. 71-245 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 23-24 marca 2019 (sobota-niedziela), godz. 12:00-20:00
Bilety: wstęp wolny

Wszyscy sympatycy food trucków, wielbiciele oryginalnej kuchni i dobrej zabawy pod chmurką powinni w weekend (23-24 marca 2019) pojawić się pod Arena Szczecin.

W tych dniach rusza największy i najsmaczniejszy zlot food trucków w Zachodniopomorskim: Wielka Szama na Arenie w Szczecinie.

Wielka Szama to już dziewiąta edycja Festiwalu Smaków Food Trucków, który wypracował sobie stałe miejsce na kulinarnej mapie Szczecina i co roku gromadzi tłumy gości szukających nowych i klasycznych smaków.

Wielka Szama będzie naprawdę wielka– w imprezie weźmie udział blisko 50 food trucków z całej Polski. To największy zlot food trucków w regionie. Najlepsze, najchętniej wybierane przez klientów, serwujące najsmaczniejsze dania – dokładnie takie restauracje na kółkach zagoszczą przy Netto Arenie 23 i 24 marca 2019 roku.

23-24.03.2019 Wielka szama, zlot food trucków, Arena Szczecin

Odwiedzający Festiwal będą mogli posmakować egzotycznej kuchni azjatyckiej, bliskowschodniej, meksykańskiej, będą specjały z Holandii, Belgii, Francji i Ameryki.

Na Wielkiej Szamie na pewno nie zabraknie klasyki street foodu: frytek, zapiekanek, hot-dogów czy idealnie wysmażonych burgerów. Na koneserów czekają również takie dania, jak: pastrami, pierożki na parze, holenderski kapsalon, węgierskie langosze, burrito, pad thai, bao, krewetki i dużo więcej.

Wielka Szama to nie tylko wielki wybór dobrego jedzenia. To również doskonała okazja do spędzenia miło i aktywnie czasu z rodziną i bliskimi.

Dla odwiedzających Festiwal organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Chętni będą mogli wziąć udział w wielkiej loterii z nagrodami, zmierzyć siły w grach terenowych lub zawodach kulinarnych. A ci, którzy po jedzeniu jedyne o czym marzą to błogi relaks – znajdą go przy muzyce w strefie chill-outu. Najmłodsi uczestnicy będą w tym czasie bawić się w specjalnej strefie gier i zabaw z animatorem.

Zlot food trucków potrwa od godz. 12:00 do 20:00, w sobotę i niedzielę. Wstęp bezpłatny.