ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 26.11.2018. Spotkanie autorskie z Tomaszem Pankiem @ Biblioteka Filia nr 54 [ProMedia]

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 26.11.2018. Spotkanie autorskie z Tomaszem Pankiem @ Biblioteka Filia nr 54 [ProMedia]

21/11/2018 0 przez Imprezy w Szczecinie

mało szczegółowy przewodnik po Szczecinie…

Tomasz Panek, Mało szczegółowy przewodnik po SzczecinieWydarzenie: Spotkanie autorskie z Tomaszem Pankiem
Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 54 [ProMedia]. Al. Wojska Polskiego 2. 70-741 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 26 listopada 2018 (poniedziałek), start godz. 18:00

Spotkanie autorskie z Tomaszem Pankiem, autorem „Mało szczegółowego przewodnika po Szczecinie”. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Lichtblau.

„Mało szczegółowy przewodnik po Szczecinie” to połączenie przewodnika po mieście, który zawiera w sobie ciekawe informacje na temat różnych, mniej lub bardziej charakterystycznych miejsc w Szczecinie. Tak wymyślony i wydany przewodnik nie tylko dostarcza wiele ciekawostek, ale również jest bardzo estetyczną pamiątką z naszego miasta.

Tomasz Panek urodził się w 1990 roku w Gryficach. Do Szczecina przyjechał na studia, gdzie ukończył socjologię. Rysowanie od zawsze sprawiało mu przyjemność, niezależnie od tego czy robił to na kartce z bloku, czy na marginesie zeszytu podczas wykładów.

Aktualnie nie potrafi się zdecydować co do formy wyrazu, stąd też z jednej strony jest autorem przewodnika, z drugiej strony zajmuje się malarstwem cyfrowym, co z kolei zaowocowało serią „Szczecin 2200” ukazującą miasto w postapokaliptycznym wydaniu.

Tomasz Panek, Mało szczegółowy przewodnik po Szczecinie