ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 27.01.2017. Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek @ Biblioteka Filia nr 54 [ProMedia]

ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 27.01.2017. Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek @ Biblioteka Filia nr 54 [ProMedia]

25/01/2017 0 przez Imprezy w Szczecinie

Spotkanie z popularną autorką książek obyczajowych…

Dorota Schrammek - Wiatr wspomnieńWydarzenie: Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek
Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 54 [ProMedia]. Al. Wojska Polskiego 2. 70-741 Szczecin [zobacz w google street view]
Kiedy: 27 stycznia 2017 (piątek), start godz. 18:00
Bilety: wstęp wolny

Spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, popularną autorką książek obyczajowych.

Od lat publikuje opowiadania i reportaże w pismach kobiecych. Mieszka w Ueckermünde, z dziećmi i mężem. Najlepiej czuje się w domu pochłonięta obowiązkami rodzinnymi i pracą.

Pisze, gdy domownicy śpią. Jej debiut książkowy, to powieść „Stojąc pod tęczą”. Następnie ukazała się kontynuacja pobierowskiej sagi „Horyzonty uczuć”. Ostatni jej tytuł, to „Wiatr wspomnień” (2016).

Autorka nie żałuje swym czytelnikom sinusoidy emocji, od śmiechu przez łzy. Nie szczędzi refleksji, zaskakuje, tworzy nieprzewidziane historie i co najważniejsze – nie dopina do końca zdarzeń, zostawiając sobie czas i miejsce na kontynuację wydarzeń.

Dorota Schrammek ma swój wypracowany styl pisania. Lekkość pióra, pomysłowość i co najważniejsze – fabuła osadzona w realistycznych, współczesnych czasach, pojawiające się nieoczekiwanie nowe wątki… Nie pozwala nudzić się swoim czytelnikom, ani swym bohaterom, wymyślając co rusz nowe perypetie, problemy, z jakimi muszą się zmagać.

Dorota Schrammek - Wiatr wspomnień