ARCHIWUM. Szczecin. Wydarzenia. 28-29.04.2012. Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Szczecinie – ponad 200 kotów każdego dnia!

19/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Wydarzenie: Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Szczecinie
Gdzie: Hala MTS (Międzynarodowych Targów Szczecińskich). Struga 4-6. Szczecin
Kiedy: 28-29 kwietnia 2012 (sobota-niedziela), godz. 11:00-17:00
Bilety: 5zł (ulgowy), 10zł (normalny)
Parking samochodowy dla zwiedzających – bezpłatny

Stowarzyszenie miłośników kotów rasowych Cat Club Pomerania – Szczecin zaprasza wszystkich miłośników zwierząt na dwudniową Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych w Szczecinie.

:: szczegóły wydarzenia w rozwinięciu…

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych to wydarzenie na które przyjadą hodowcy nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Dani, Norwegii, Holandii, Szwecji, Ukrainy oraz Czeskiej Republiki.
Każdy hodowca, wystawca jak wiadomo będzie chciał zaprezentować swojego kota, koty, lub też cały miot kociąt przed międzynarodowym niezależnym składem sędziowskim. Każdy z kotów zostanie oceniony przez sędziego i uzyska ocenę.

Skład sędziowski to znani sędziowie felinologiczni z Polski, Niemiec, Republiki Czeskiej, oraz ze Szwecji. Będziemy mieli okazje obserwować oceny sędziowskie przy których sędziowie chętnie omawiają budowę ciała kota, jego futro, kształt i kolor oka oraz jego prezencję. Oczywiście nie zabraknie wyborów najładniejszych i najlepszych kotów wystawy: BEST IN SHOW / BEST OF BEST. Dodatkowo w sobotę zostanie wybrany najpiękniejszy biały kot wystawy, a w dniu następnym kot koloru czarnego.

Dzięki rozmowom z doświadczonymi hodowcami uzyskamy bezcenne informacje na tematy dotyczące np. pielęgnacji, zdrowia, żywienia , charakteru oraz zachowań kota danej rasy w stosunku do ludzi, a także do innych zwierząt. Na wystawie pojawią się koty o bardzo łagodnym usposobieniu, przemiłym temperamencie i charakterze, a także rzadko spotykane przepiękne koty bengalskie, które uważane są za półdzikie.
Będziemy mogli podziwiać ponad 200 kotów każdego dnia. Dla rodziców którzy przyjdą z dziećmi i będą zmuszane przez swoje maleństwa, aby powrócić z wystawy z kotkiem to przygotowaliśmy taką możliwość w postaci malowanek buzi z podobizną kocich piękności.

Wśród wielu ras kotów które z pewnością będziemy mogli zobaczyć na szczecińskiej wystawie nie zabraknie: kotów egzotycznych krótkowłosy , Kotów Perskich , Kotów Maine Coon , Kotów Neva Masquerade , Kotów Norweskich Leśnych , Kotów Ragdoll , Kotów Birmańskich, Kotów Syberyjskich, Kotów Abisyńskich, Kotów Bengalskich , Kotów Brytyjskich, Kotów Cornish Rex, Kotów Devon Rex, Kotów Rosyjskich Niebieskich, Kotów Sfinks czy Kotów Syjamskich

Na miejscu nie zabraknie stoisk z akcesoriami, kosmetykami, drapakami czy karmami dla zwierząt.
Ten weekend spędź z nami i kotami.
Zapraszamy serdecznie, Cat Club Pomerania – Szczecin

kochasz koty?
obejrzyj galerię zdjęć kotów na DD FoTo