ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 09.04.2011. Pierwsze urodziny Lulu Club

24/03/2011 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Pierwsze urodziny Lulu Club
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 9 kwietnia 2011(sobota), start godz. 20:00
w klubie obowiązuje selekcja

Pierwsze urodziny Lulu Club jak na taką imprezę przystało będą ze wszech miar wyjątkowe!

Należy się spodziewać Absolutnie Wielkiej Imprezy i niecodziennego wydarzenia. Mocnymi punktami urodzinowej imprezy w Lulu będą: koncert Noviki oraz specjalne urodzinowe Show w wykonaniu rewii Rising Star Revue. Nie zabraknie również niespodzianek!

Chcemy również w tym miejscu podziękować WSZYSTKIM zarówno gościom jak i stałym bywalcom, ludziom którzy tworzyli z nami klub przez ostatni rok jak i tym, którzy będą tworzyć go z nami w przyszłości. Jednym słowem tym wszystkim dla których Lulu Club stanowi ważne miejsce na klubowej scenie Szczecina!

Info o koncercie:


Novika – robiła wiele rzeczy, ale zawsze związanych z muzyką.

Często pytano, która z rozlicznych działalności jest dla niej najważniejsza. Dziś wie już na pewno, że śpiewanie.

W 1997 roku, wraz z duetem dj’skim Boogie Mafia, Novika stworzyła prekursorski na polskim rynku sound-system, w którym wokalistka podgrzewa imprezę, improwizując do beatów dwóch dj’ów.

W 1998 wydała swój pierwszy utwór z zespołem Futro: „Where Is The Love”. Zanim w 2002 nakładem wytwórni Sissy Records ukazał się debiut FUTRA oraz składanka „Radio Leniwa Niedziela”, Novika zaśpiewała w „T.Time”, singlowym utworze z płyty Smolika, który otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Piosenka Roku.

Jej wokal pojawił się też na płytach Fisza, Play, 15 MINUT Projekt, Vienio & Pele, w nagraniach Adamusa czy Star of 77, a w 2004 roku ukazała się płyta „feat Novika” będąca zbiorem utworów z jej udziałem.

Novika koncertowała z Futrem (m.in. support przed Morcheebą i Gotan Project) i Smolikiem (support przed Chemical Brothers, BJORK, Paszporty Polityki 2003, zakończenie roku polskiego we Francji, Paryż 2004).

W 2004 uczestniczyła w niezwykłym koncercie Abla Korzeniowskiego „Metropolis” podczas Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty w Cieszynie.

W klubach wielokrotnie wspierała wokalnie takich DJ’ów jak: Glasse, Boogie Mafia, Adamus oraz serwowała własne sety dj’skie, najczęściej wraz z założonym w 2004 roku kolektywem BEats Friendly.

W klubowym wydaniu można było usłyszeć Novikę na najważniejszych krajowych festiwalach (Nokia Trends, Audio-River, Open’er, Coke Music).

Autorka kultowej już audycji „Radio Leniwa Niedziela” na antenie Radiostacji. Wędrując po różnych radiach (Jazz, Bis – Euro), obecnie Novika na dobre zadomowiła się w Radiu Roxy, gdzie wraz z Lexusem prowadzi Miastosferę oraz – już sama – Leniwą Niedzielę.

Dziennikarka muzyczna (legendarne pismo Plastik, Machina, Fluid, „Po Godzinach” Życie Warszawy), a także prezenterka TV („Co Za Noc” TVN, „Polski Clubbing” w Opolu). Obecnie recenzentka magazynu Laif.

Pamiętajcie!
9.04.2011 – świętujemy pierwsze urodziny lulu Club!

: materiały video :