POLECAMY. Szczecin. Konkurs. 30.03-10.04.2012. Wygraj tygodniową wycieczkę od Top Shopping

29/03/2012 6 przez kierunek Szczecin

Marzą Ci się dalekie, egzotyczne kraje, gorące plaże, błękitne morza?
Teraz spełnienie tych pragnień jest na wyciągnięcie ręki…
Wygraj wycieczkę wartą 3.000zł.

 

Co zrobić aby mieć szansę na wygranie wycieczki?

Wystarczy, że w dniach od 30 marca do 10 kwietnia 2012, w godz. 10:00-20:00, przyjdziesz do Centrum Meblowego Top Shopping przy ulicy Hangarowej 13 (róg ulicy Struga) w Szczecinie i przyniesiesz ze sobą… PISANKĘ.

:: szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy w rozwinięciu

Pisanka może być własnoręcznie zrobiona przez Ciebie lub Twoje dziecko.
Wystarczy również rysunek czy też zdjęcie pisanki wykonane choćby aparatem w telefonie.

UWAGA tylko przyniesienie świątecznej ozdoby upoważnia do wrzucenia do urny kuponu konkursowego, który weźmie udział w losowaniu tygodniowej zagranicznej wycieczki o wartości 3000 złotych.

Kupon konkursowy znajdziecie na dole tego artykułu oraz w Kurierze Szczecińskim w dniach 30.03, 02.04 oraz 03.04.2012

Finał zabawy i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sobotę 14 kwietnia o godzinie 12:00 w Centrum Top Shopping.
Bardzo ważna jest obecność w dniu losowania, ponieważ po odbiór nagrody trzeba będzie zgłosić się osobiście. W przypadku jeżeli wyłonionej osoby nie będzie na miejscu, wycieczka losowana będzie aż do skutku.

Centrum otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00, a w niedziele od 10:00 do 16:00. W kwietniu w dniach 7, 8 i 9 Centrum będzie nieczynne.

 

kupon do wydrukowania:

UWAGA: Aby wydrukować kupon najlepiej najechać na niego kursorem, wcisnąć prawy klawisz myszy, wybrać zapisz grafikę jako…, następnie otworzyć zapisany na komputerze obraz kuponu i wydrukować go…

Konkurs „wygraj wycieczkę od Top Shopping” cieszy się dużym zainteresowaniem. W związku z tym Organizatorzy zdecydowali się przedłużyć czas jego trwania. Kupony konkursowe będzie można wrzucać do urny do końca tygodnia tj. 13 kwietnia. Termin losowania pozostaje bez zmian. Odbędzie się ono w sobotę 14 kwietnia o godzinie 12.00. Przypomnijmy, że do wygrania jest fantastyczna wycieczka zagraniczna. Kupon dostępny do wydrukowania znaleźć można na stronie kierunek.szczecin.pl, a również na oficjalnym profilu Facebook, który znajduje się pod adresem:
http://www.facebook.com/TopShoppingSzczecin

Zapraszamy wszystkich do zabawy!