ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 31.03.2012. Red Saturday. Lulu Club

28/03/2012 0 przez kierunek Szczecin

Impreza: Red Saturday
Gdzie: Lulu Club. Ul. Partyzantów 2. Szczecin
Kiedy: 31 marca 2012 (sobota), start godz. 21:00

W sobotę 31 marca 2012 szczeciński Lulu Club zaprasza na… CZERWONĄ SOBOTĘ!
Macie coś czerrrwonego w swojej garderobie???

:: szczegóły imprezy w rozwinięciu…

Imprezę poprowadzi DJ Jacek Kowalski, podczas tego czerwonego do granic możliwości wieczoru wystąpi saksofonista Michał (Michael) Szymonik – muzyk pochodzący ze Szczecina. Jak już wiemy – jego główny atut to duża dawka dobrego brzmienia saksofonu, funk, jazz i soul. Najlepiej czuje się w muzyce klubowej, Funky, Disco House gdzie brzmienie saksofonu najbardziej się sprawdza.

Jak myślimy o kolorze czerwonym to z pewnością NIE ZABRAKNIE przepięknych tancerek z Revii Rising Stars pod kierownictwem tancerza i choreografa Konrada Bikowskiego. W końcu Rising Stars Revue to Najbardziej pożądana Rewia Taneczna w Polsce.

Występowała i występuje z największymi gwiazdami na świecie m.in. ARMIN VAN BUUREN, David Guetta, ATB. Występowała w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Czechy, Dania, Szwecja, Anglia, Włochy, Szwajcaria oraz Belgia. Tancerki brały udział w europejskiej trasie SENSATION, tańczyły na takich eventach jak: Godskitchen, Global gathering, Trance Xplosion, A State of Trance… Rising Stars Revue ciągle ulega rozwojowi i pracy twórczej wielu osób.

Wieczór uświetnią wyjątkowe animacje szczudlarzy w wykonaniu animatorów z Grupy Artystycznej Krata Eon.

Dobra sobotnia impreza? Tylko Red Saturday w klubie Lulu!
Zapraszamy!
Rezerwacje pod nr tel. 515604585