Szczecin. Informacje. 16.04.2012. Adam Fedorowicz zwycięzcą wielkanocnego konkursu Top Shopping…

16/04/2012 0 przez kierunek Szczecin

Adam Fedorowicz został zwycięzcą wielkanocnego konkursu zorganizowanego przez Centrum Top Shopping. Losowanie odbyło się w sobotę 14 kwietnia 2012 o godzinie 12:00

Emocje rosły od 30 marca. Właśnie tego dnia w szczecińskim Centrum meblowym Top Shopping przy ul. Hangarowej (róg Struga) rozpoczął się wielkanocny konkurs, którego główną nagrodą był kupon na wycieczkę o wartości 3.000 złotych. W ubiegłą sobotę trafił on w ręce Adama Fedorowicza.

W zabawie wzięło udział blisko trzysta osób. Tylu Szczecinian odwiedziło Centrum Top Shopping z własnoręcznie wykonanymi, narysowanymi lub sfotografowanymi pisankami. Pochwalenie się „autorsko” ozdobionym jajkiem wielkanocnym upoważniało do wrzucenia do urny konkursowej jednego ze 100 000 kuponów dołączanych do trzech wydań gazet regionalnych. O zabawie pisało wiele mediów, w tym redakcja „kierunek.szczecin.pl”, będąca patronem konkursu.

– Szok, to pierwsze co mi towarzyszyło. Na początku nie mogłem uwierzyć w to, że to właśnie moje nazwisko zostało wyczytane. Po chwili jednak czułem się bardzo szczęśliwy. Jeszcze w życiu nie wygrałem w żadnym konkursie. Co prawda parę razy udało mi się wygrać trójkę w Totolotku, ale to nie to samo – powiedział zaraz po losowaniu Adam Fedorowicz.

Zapytany o to skąd dowiedział się o konkursie odpowiedział, że od mamy. To również ona nakłoniła go do tego żeby wrzucił, jak się później okazało zwycięski kupon.

Wszystkich interesowało również to dokąd będzie chciał się wybrać zwycięzca. – Bardzo marzy mi się podróż na Sri Lankę. Z narzeczoną myśleliśmy też o wyjeździe do Turcji. To prawdopodobnie tam się wybierzemy w ramach nagrody. Jednak najpierw trzeba będzie ochłonąć i na spokojnie przemyśleć to dokąd się udamy – powiedział

Wielkanocny konkurs to dopiero pierwsza z przygotowanych przez Top Shopping atrakcji. Już niebawem pojawią się informacje o kolejnych planowanych wydarzeniach. Wszelkie szczegóły będzie można znaleźć w lokalnych mediach, a także pod adresem www.facebook.com/TopShoppingSzczecin.