ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 12.11.2011. OSTR & Dj Haem & Kochan

05/11/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: OSTR & Dj Haem & Kochan
wystąpią: OSTR, Dj Haem & Kochan, Raca feat. F.I.Z.O.L (support)
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 12 listopada 2011 (sobota), start godz. 21:00
Bilety: 30zł (przedsprzedaż), 35zł (w dniu koncertu)
do nabycia w Platinum (Deptak Bogusława), Nowy Andegrand (Wojska Polskiego)

W sobotę 12 listopada 2011 w szczecińskim Domu Kultury Słowianin odbędzie się koncert na którym zobaczyć i posłuchać będzie można: OSTR & Dj Haem & Kochan

:: szczegóły koncertu i materiał video, w rozwinięciu…

Swym kolejnym albumem O.S.T.R. chciał stworzyć coś nowego, świeżego – coś czego nikt wcześniej nie słyszał. Pozwolił sobie na pełen przelot nad winylowym królestwem płyt wzbogaconym o żywe basy, Rhodesy, trąbki, flughorny i gitary.

Ostry wraz z Haemem robili wszystko by zaspokoić swą muzyczną wizję albumu. Zjeździli pół Europy, nie raz śpiąc w samochodzie, by zaoszczędzoną w ten sposób sumę przeznaczyć tylko na płyty.

Owocem tych poszukiwań były przesample i to nie tylko ze znanych i poszukiwanych winyli, ale i z takich, o których istnieniu mało kto słyszał. Ważnym wydarzeniem w tworzeniu albumu był koncert zagrany wspólnie z formacją Pink Freud, koncert ten zainspirował Ostrego do stworzenia także własnych próbek z żywych instrumentów, wzbogacających zebrany materiał winylowy. „Jazz, dwa, trzy” to podróż w głąb wyobraźni oraz środkowy palec po raz kolejny pokazany komercji.

Sprawdźcie ten materiał na szczecińskim koncercie!

Podczas szczecińskiego koncertu jako suport zagra Raca współtwórca trio Raca/Stona/Dj Ike. Raca współpracował z kilkunastoma artystami z Polski i zagranicy. Od stycznia 2009 odbywający ogólnopolską, wspólną trasę koncertową z warszawskim raperem, Mesem. W listopadzie 2009 ukazało sie 'Vis a Vis’ – płyta nagrana wspólnie z PeeRZetem.

:: materiał video ::