ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 24.08.2012. Paweł Małaszyński & COCHISE

17/08/2012 1 przez kierunek Szczecin
Koncert: Paweł Małaszyński & COCHISE
Gdzie: Zamek Książąt Pomorskich – mały dziedziniec. Szczecin
Kiedy: 24 sierpnia 2012 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 30zł

Rockowe oblicze popularnego aktora Pawła Małaszyńskiego, który z zespołem COCHISE zaprezentuje energetyczny metal i grunge. Będzie się działo !

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…

COCHISE powstał w 2004 roku w Białymstoku. Muzyka jaką gra to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”. 14 maja 2012 roku światło dzienne ujrzała druga pełnowymiarowa płyta Cochise „Back to Beginning”. Jest to 16 kompozycji utrzymanych w konwencji klasycznego rocka oraz grungeu, metalu i muzyki progresywnej. Zawartość płyty uzupełniają motywy inspirowane historią i kultura Indian oraz cover Five to One The Doors.

Założycielem Cochise jest Paweł Małaszyński aktor filmowy i teatralny, tekściarz zespołu (kompozycje tworzone są wspólnie przez cały zespół). Ukończył wrocławską PWST, szkolił się też w Studio L’Art w Krakowie. Znany z wielu efektownych ról filmowych i teatralnych.

Skład zespołu:
Paweł Małaszyński: wokal
Wojtek Napora : gitara
Radek Jasiński: bas
Czarek Mielko: perkusja

Koncert: Paweł Małaszyński & COCHISE
Gdzie: Zamek Książąt Pomorskich – mały dziedziniec. Szczecin
Kiedy: 24 sierpnia 2012 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 30zł