ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 29.04.2011. Łona & The Pimps

20/04/2011 0 przez kierunek Szczecin

Koncert: Łona & The Pimps
Gdzie: DK Słowianin. Korzeniowskiego 2. Szczecin
Kiedy: 29 kwietnia 2011 (piątek), start godz. 21:00
wstęp od godz. 20:00
Bilety: 25zł (przedsprzedaż), 30zł (w dniu koncertu)
afterparty: City Hall

W piątek 29 kwietnia 2011 w szczecińskim Słowianinie odbędzie się koncert Łona & The Pimps.
Szczegóły koncertu :: materiały video :: w rozwinięciu…

Słowa anonimowego mądrali, o tym że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej wzięli sobie do serca członkowie grupy Łona & The Pimps, co do jednego rodowici szczecinianie, rozrzuceni nieco po mapie Polski.
W duchu tego przesłania, szczeciński raper wraz z towarzyszącymi mu muzykami, zagrają w końcu długo wyczekiwany koncert w rodzinnym mieście.

W Domu Kultury Słowianin, na scenie, która tradycyjnie już jest miejscem najważniejszych imprez hiphopowych w Szczecinie, Łonie towarzyszyć będzie liczna drużyna: Maciej Cybulski (klawisze), Jose Manuel Alban Juarez (perkusja oraz el mojaburro), Maciej Kałka (gitara basowa), Daniel Popiałkiewicz (gitara elektryczna), Rymek (chórki) oraz oczywiście Webber (tysiąc istotnych pokręteł).

W tym właśnie składzie, poza znanymi szlagierami w nowych aranżacjach, artyści zaprezentują także szczyptę nieujawnianego dotąd materiału z nadchodzącej płyty duetu Łona i Webber pt. Cztery i pół. Następnie, wciąż w tym samym składzie, udadzą się na after party do klubu City Hall, gdzie prawdopodobnie wydarzy się wiele rzeczy.

:: materiały video ::