ARCHIWUM. Szczecin. Imprezy. 11.01.2013. 3 Urodziny Gideon Sound

04/01/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, imprezy, Alter Ego, w Szczecinie, Gideon Sound

Impreza: Trzecie Urodziny Gideon Sound Zagrają: Junior Bajabajk, Medix, Radrik, Shji, Little, Wthri  Gdzie: Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin Kiedy: 11 stycznia 2013 (piątek), start godz. 21:00

Impreza: Trzecie Urodziny Gideon Sound
Zagrają: Junior Bajabajk, Medix, Radrik, Shji, Little, Wthri
Gdzie: Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 11 stycznia 2013 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 10zł

TRZECI rok egzystencji Gideon Sound…

:: szczegółowe informacje o imprezie w rozwinięciu…

Przeżyliśmy KONIEC ŚWIATA, przeżyjemy i Karnawał! Tak jest moi drodzy! A skoro mamy okres zabaw i innych uciech ciała i duszy, trzeba go wykorzystać! Tak się właśnie złożyło, że trzy lata temu, gdy Gideon Sound jeszcze raczkował i zgłębiał tajniki melanżu, miał zaszczyt oficjalnie być goszczony na imprezie Young Blood, gdzie pojawił się na deskach Alter Ego po raz pierwszy. Wspólnymi bratersko-prawobrzeskimi siłami dobiliśmy do trzeciego roku egzystencji.

Rozpoczynamy NOWY ROK! Nowe wyzwania,a przed nami jeszcze więcej muzycznych wydarzeń! Serdecznie zapraszamy na nasze 3cie Urodziny Gideon Sound, czyli kolejna zacna impreza spod naszego szyldu. Pośród hektolitrów różnorakich trunków wszelkiej maści, będziecie mogli usłyszeć szalone, energetyczne, a przede wszystkim taneczne sety znanych i lubianych selektorów ziemi szczecińskiej. Na scenie zagrają:

♪ Radrik – Niegdyś wokalista Vespy i DrCycos, potem selektor, uczestnik kilku sound clashy i kolekcjoner jamajskiej muzyki na winylu. Obecnie zdystansowany od obecnych trendów z Jamajki miłośnik rocksteady, lovers rock i digitalu z lat 80-tych. Za konsoletą zmienny i nieprzewidywalny jak szczecińska pogoda. Nigdy nie wiadomo czy zagra jamajskie techno, zainfekowane punkiem ska czy pełne pięknego soulowego śpiewania stare nagrania rocksteady.

♪ Medix – Zwany również Grubixem, swą selektorską karierę rozpoczynał w klimatach funk i soul. Wspólnie z Radrikiem rozhuhał nie jedną imprezę w Szczecinie, a nawet podbijał okoliczne rubieże. Przy Jego dzwiękach nawet zatwardziałe piwożłopy ruszają na parkiet! Czym zaskoczy nas tym razem?

♪ Junior Bajabajk – Reprezentuje najmłodsze pokolenie szczecińskich selektorów reggae. Dready w sercu i na głowie, solidne muzyczne korzenie oraz konkretna selekcja reggae tjunów dobrze wróżą na przyszłość. Seen? Sprawdźcie go!

♪ Shji – młody DJ, który swą przygodę zaczął niedawno, lecz w krótkim czasie zdobył niezbędne doświadczenie poprzez support kilku imprez, które pomogły mu zdecydowanie poszerzyć swe umiejętności. Jego sety składają się z pozytywnego drum&bassowego oraz dubstepowego pierdolnięcia, nie brakuję w nich też ciężkiego electro jak i mrocznego neurofunku.

♪ Little (Gideon Sound) – Najmłodszy szczeciński selector z prawego brzegu miasta, entuzjasta dźwięków i dobrej kuchni, współzalożyciel Gideon Sound. Zadebiutował w roku 2009 na deskach klubu Alter Ego. Utwory jakie zapodaje to mieszanka stricte roots&culture z przewagą dubu. Ale także modern roots w wykonaniu młodych lwów jamajskiego reggae.

♪ Ethri (Gideon Sound) – Druga, nieco starsza połowa wspomnianego wyżej składu Gideon Sound oraz wierny i oddany fan reggae z wysp dziewiczych. Nie grywał za dużo, mogliście spotkać tego wojownika baru na nie jednej imprezie dancehallowej. To co lubi najbardziej to chanty, modern rootsy, conscious dancehall czy cieżkie steppersy. Promuje niespotykane dzwięki z Wysp Dziewiczych oraz Trynidadu i Tobago. Na te zimne dni możecie się spodziewać wyuzdanego dancehallu oraz słonecznej soci. Top ah Top!

Prawdziwą wisienką (właściwie wisienkami) na torcie urodzinowym, będą dziewczyny z dwóch ekip: Mad Gyals oraz Kinky Booty. Ta czwórka, młodych, prześlicznych i utalentowanych panienek wystąpi specjalnie przed Wami, by szerzyć karaibskie klimaty i prawdziwy dancehall. Nawet gdybyście znaleźli się tutaj przypadkiem.. Zmarznięci i znużeni aurą pogodową to One rozpalą w Was wszystkie zmysły i rozgrzeją cały klub do czerwoności.

Impreza: Trzecie Urodziny Gideon Sound
Zagrają: Junior Bajabajk, Medix, Radrik, Shji, Little, Wthri
Gdzie: Alter Ego. Pl. Batorego 4. Szczecin
Kiedy: 11 stycznia 2013 (piątek), start godz. 21:00
Bilety: 10zł