ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 04.11.2013. Nad Porami Roku @ Klub Muzyczny Browar Polski

01/11/2013 0 przez kierunek Szczecin

Szczecin, koncerty, klub muzyczny, Browar Polski, imprezy, imprezy, Nad Porami roku, imprezy w Szczecinie

Szczecin, koncerty, klub muzyczny, Browar Polski, imprezy, imprezy, Nad Porami roku, imprezy w Szczeciniekoncert: Nad Porami roku
w ramach cyklu Szczecińskie Wierszogranie
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 4 listopada 2013 (poniedziałek), start godz. 20:00
Bilety: 10zł (przedsprzedaż), 15zł (w dniu koncertu)

Nad Porami Roku gra i śpiewa muzykę z gatunku piosenki poetyckiej, turystycznej oraz folk. Jednym słowem muzyka i poezja niebanalna zarówno w treści jak i formie.

:: szczegóły koncertu w rozwinięciu…

Aranżacje i instrumentarium zespołu tworzą paletę harmonii o niezapomnianym wrażeniu. Klimaty szlaków turystycznych, gór, lasów i serca. Kraina Łagodności w barwach nadziei i refleksji.

Muzyka Wojtka z „Lasu” i poezja Wiesławy Kwinto-Koczan (WUKA) z Bieszczadów. Piosenki „Lubię błądzić”, „Nasza droga”, „Kolejka Bieszczadzka”, „Moje serce poszybuje w obłoki”, to hity, które zespół śpiewa wspólnie z publicznością na koncertach.

Utwory „Przytul mnie”, „Okna” i „Anielskie posłanie” zostały zarejestrowane na płycie CD VIII edycji cyklu „W Górach jest wszystko, co kocham”.

Zespół Nad Porami Roku jest laureatem Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2012 w Łodzi – Pierwsze Miejsce, Nagroda Publiczności, Nagroda Magazynu Piosenki Studenckiej „Mikroklimat” Polskiego Radia Rzeszów, Nagroda Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich w Łodzi.

W styczniu 2014 roku ukaże się długo oczekiwana płyta zespołu, na której znajdzie się 13 piosenek do wierszy WUKI z muzyką Wojtka Leśniaka, w obsadzie muzyków:
Tomasz Bodnar (gitara akustyczna, śpiew), Michał Komorek (melodica, śpiew), Wojtek Leśniak (gitara akustyczna, śpiew), Marcel Kruszyński (skrzypce)

koncert: Nad Porami roku
w ramach cyklu Szczecińskie Wierszogranie
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 4 listopada 2013 (poniedziałek), start godz. 20:00
Bilety: 10zł (przedsprzedaż), 15zł (w dniu koncertu)