ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.05.2014. One Million Brothers @ Klub Muzyczny Browar Polski

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.05.2014. One Million Brothers @ Klub Muzyczny Browar Polski

08/05/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, klub muzyczny, Browar Polski, koncerty, One Million Brothers, w Szczecinie

koncert - One Million BrothersKoncert: One Million Brothers
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 15 maja 2014 (czwartek), start godz. 20:00
Bilety: 8zł

One Million Brothers to projekt stworzony przez uznanych i doświadczonych szczecińskich muzyków wywodzących się z zespołów – Allside, Quo Vadis, Curcuma

Tak mówią o sobie:

„Wszyscy znamy się od wielu lat. Zanim postanowiliśmy tworzyć razem muzykę, stworzyliśmy niejedną wspólną chwilę. Wydawałoby się, że to kwestia czasu, kiedy zaczniemy razem grać, ale na nasze szczęście los rozdzielił obecny skład. Niektórzy wyjechali w poszukiwaniu muzycznych i życiowych inspiracji, reszta zajęła się tworzeniem czegoś na własną rękę. Zebrane doświadczenia w końcu wepchnęły nas na siebie. Teraz dzielimy się nie tylko muzyką. Przede wszystkim pasją do tego co razem robimy. Z szacunkiem do dźwięków i siebie nawzajem wiemy, że tworzymy coś wyjątkowego. Świadomość w muzyce jest piękna. Chcemy dzielić ją z Wami!”

zespół One Million Brothers tworzą:
Krzysiek (ex Allside, gitara), Cino (ex Allside, bas), Słoń (ex Allside, perkusja), Marcin (ex Quo Vadis, klawisze), Sebek (ex Lebovsky, Curcuma, wokal)

Połączenie doświadczenia i różnych, czasami skrajnych inspiracji muzycznych. Wieloletnia znajomość i zaangażowanie w tworzenie czegoś nowego sprawiają, że zespół One Million Brothers prawdopodobnie jest najciekawszą propozycją muzyczną na rynku.