ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.07.2014. Silver Jazz @ Klub Muzyczny Browar Polski

ARCHIWUM. Szczecin. Koncerty. 15.07.2014. Silver Jazz @ Klub Muzyczny Browar Polski

09/07/2014 0 przez Imprezy w Szczecinie

Szczecin, koncert, klub muzyczny, Browar Polski, Silver Jazz, koncerty, wstęp wolny, w Szczecinie

Szczecin, koncerty, Silver Jazz, w SzczecinieKoncert: Silver Jazz
Gdzie: Klub Muzyczny Browar Polski. Ul. Dworcowa 20. Szczecin
Kiedy: 15 lipca 2014 (wtorek), start godz. 20:00
Bilety: wstęp wolny

Sliver Jazz to eksperymentalny skład grający muzykę jazzową i bluesową, również południowo-amerykańską.

W skład zespołu wchodzą:

Mirosław Tomaszewski gitara akustyczna i elektryczna oraz vocal mający za sobą wieloletnie koncertowanie za granicą oraz współpracę z „Justbigband” grającym jazz, jest znany z współpracy z Friday Blues Bandem.

Michał Koniarski Trębacz, muzyk sesyjny, pedagog, absolwent Wydziału Instrumentalnego (specjalność trąbka) Akademii Muzycznej w Poznaniu – Filia w Szczecinie (2006 r.) oraz Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność Edukacja Artystyczna (2002). Uczestnik licznych warsztatów i kursów mistrzowskich dla trębaczy oraz instrumentalistów dętych prowadzonych m.in. przez prof. Igora Cecocho, Romana Grynia, Krzysztofa Bednarczyka, Ryana Beacha, Zdzisława Stolarczyka, Romana Siwka, Edwarda Danieckiego, Jacka Muzyka i innych. Brał udział również w warsztatach jazzowych oraz muzyki rozrywkowej prowadzonych m.in. przez Macieja Fortunę, Jose Torresa, Adama Wendta, Wojciecha Niedzielę, Zbigniewa Wrombla czy Newman Taylor Baker`a.

Współpracował z takimi instytucjami szczecińskimi, jak: Filharmonia Szczecińska, Teatr Polski, Zespół Wokalistów i Instrumentalistów Camerata Nova, Zamek Książąt Pomorskich, Chóry: PUM-u, Uniwersytetu Szczecińskiego; Pałac Młodzieży, PSM I st., agencjami arytystycznymi: Gama art, Pro Musica, Onomatopeja, Szczecińską Agencją Artystyczną oraz z instytucjami spoza Szczecina takimi jak: PSM I i II st. w Stargardzie Szczecińskim, Goleniowski Dom Kultury, MDK w Stargardzie Szczecińskim. Był również muzykiem wielu szczecińskich zespołów muzyki rozrywkowej, takich jak: Cotton Fields, Big Baltic Band, Ambasador Band, Skambomambo, MM Group, Symfoneo (do dziś) i innych. Uczestniczył w wielu sesjach nagraniowych oraz prywatnych projektach artystycznych.
Współzałożyciel zespołów Solid Blue, Gold Brass Quartet, Stargardzka Orkiestra Jazzowa, Big Band PSM I i II Stopnia w Stargardzie Szczecińskim. Wykonawca zwycięskiego nagrania na Hejnał Miasta Bobolic, który odtwarzany jest codziennie o godz. 12:00 z wieży kościoła w Bobolicach. Obecnie prowadzi klasę trąbki w PSM I st. w Szczecinie oraz PSM I i II st. w Stargardzie Szczecińskim. Od 2007 roku pełni również funkcję hejnalisty Miasta Szczecin.